Reflexní terapie

Reflexní terapii se věnuji již od roku 2015. Mými učiteli byli ti nejlepší v České republice, přímí žáci jednoho z největších učitelů a propagátora reflexní terapie u nás pana Jančy, manželé Patakyovi a terapeut Michal Kučera.

Reflexní terapie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo (tzv. plošku) na chodidle. Existují ještě jiná reflexní místa kromě chodidel, například ruce, uši, předloktí, oči, obličej atd. Ty už ovšem z různých důvodů nejsou tak výhodné. Pro některé případy však můžou posloužit lépe než chodidla. Jsou především velmi dobře využitelná i pro doplnění samotné identifikace. 

Dnes je reflexní terapie využívána také k řešení již vzniklých zdravotních problémů a kromě preventivní funkce se může významně podílet také na zlepšení akutních a chronických problémů, výborně se hodí jako podpůrný doplněk standardní léčby. 

Vysokou hodnotou reflexní terapie je její diagnostická schopnost. Bolestivost v ploškách ukáže na oslabené orgány, a to často dříve, nežli člověk jakoukoliv disfunkci pociťuje. Účinky reflexní terapie je vhodné kombinovat s dalšími doporučeními, které mohou výrazně zvýšit její účinnost a urychlit zlepšení stavu nemocného. Těmito doporučeními může být jak úprava stravování, pitného režimu,  dodání vitamínů a minerálů, doporučení pohybové aktivity, cvičení či dalších masáží. 


Jak reflexní terapie probíhá? 

Na reflexní terapii se můžete objednat na tel. 606 237 787. 

Dle domluvy může terapie probíhat jak u vás doma, tak v příjemném prostředí terapeutické místnosti. 

Terapie začíná diagnostikou pomocí reflexních bodů na ploskách nohou a následným odstraňováním případných bloků, či stimulací oslabených míst. 

V druhé polovině terapie se věnuji odblokování krční páteře a bloků šíje měkkými technikami. 

Ke každému  klientovi přistupuji velice individuálně s velkým respektem k jeho vlastním potřebám. Diskrétní přístup je naprostou samozřejmostí.


Možnost objednání ne tel.: 606 237 787